کین رهبر بسیار مرموز Nod ها به نیروهای GDI پیشنهاد صلح می دهد تا بتوانند نژاد بشر را از خطر نابودی نجات دهند و دوباره منابع Tiberium را تحت کنترل در آورند. گرافیک بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد. بافت های بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و حتی در نزدیک ترین حالت ممکن هم کیفیت خود را از دست نمی دهند.

تعداد چند ضلعی های به کار رفته در طراحی نیروها و ساختمان های مختلف قابل مقایسه با نسخه های قبلی نیست و دقیقا چند برابر شده اند. همین مسئله باعث شده است که نیروها و ساختمان ها بسیار خوب دیده شوند. یکی دیگر از بخش های جالب توجه بازی قرار گرفتن انیمیشن های جالب برای نیروهای مختلف است.

جلوه های ویژه به خصوص انفجارها و تخریب پذیری بازی بسیار خوب است. در کنار این مسئله نورپردازی بازی باعث شده تا فضای بازی تاریک به نظر برسد و جو بسیار خوبی بر فضای بازی حکم فرما باشد. صداگذاری بازی همانند نسخه های گذشته بسیار خوب است. افکت های صوتی به کار رفته در بازی بسیار عالی هستند و جای سوالی باقی نگذاشته اند.

اگر از سیستم صوتی خوبی برخوردار هستید، حتما از این بخش نهایت لذت را خواهید برد. موسیقی های بکار رفته در بازی بسیار زیبا و جنگاورانه هستند و با جو بازی همخوانی کامل دارند. دیالوگ های استفاده شده برای نیروها هم خوب هستند و از تنوع تقریبا خوبی برخودارند و کمتر پیش می آید که یک جمله را پشت سر هم تکرار کنند.

بازی های استراتژی Real-Time از آن دسته از بازی هایی هستند که بیشتر به دلیل داشتن Gameplay سریع و مهیج مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اند. همان ابتدای بازی شما این امکان را دارید که پایگاه اصلی را بر پایه سه حالت تدافعی، حمله و یا پشتیبانی بسازید و به این ترتیب استراتژی اصلی بازی خود را درست کنید. البته این امکان هم در بازی قرار گرفته است که در طول بازی پایگاه های اصلی را تغییر دهید.

مشخصات کلی
تعداد دیسک 2 عدد DVD
سیستم مورد نیاز
CPU Intel Core 2 or better, AMD 64 X2 or better
RAM 1GB - 1.5GB Vista and Windows 7
Video Card DirectX 9.0c compatible video card, 256 MB (SM 3.0) - NVIDIA GeForce 6800 or better, ATI Radeon X1600 or better

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Command & Conquer 4 Tiberian Twilight

  • تولیدکننده: Electronic Arts
  • مدل کالا: PG170
  • موجودی: در انبار
  • 4,900 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 4,900 تومان

برچسب ها: Command & Conquer, Command & Conquer 4 Tiberian Twilight, PC Games, جنرال, بازی کامپیوتری, کامند و کانکور